Petrit Vasili: Amabasadori Lu ka të drejtë

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili me anë të një statusi në Facebook ka reaguar kundër kryeministrit Rama dhe qeverisë aktuale. Z. Vasili në shkrimin e tij ka akuzuar qeverinë se ka arritur të fitojë miliona euro me koncesione dhe u ka bërë thirrje qytetarëve të ngrihen kundër kryeministrit.

Më poshtë keni statusin e plotë:

Ambasadori LU ka te drejte.

Ndaj korrupsionit shkaterrues, qe than palma dhe blen pisha, qe gllaberon qindra milion euro me koncesione, qe asgjeson miliona euro te tjera duke shkulur e ngulur pllaka e rruges e lyer fasada ka vetem nje rruge: E keqja duhet ndalur sot neser eshte vone.

Te gjithe ne kembe kunder kryeministrit narkohajdut!!

Burimi: (integrimi.al/T.I)

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al