Petrit Vasili: Edhe i “suksesshëm” edhe e shkarkuan Haki Çakon.

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka reaguar me anë të një statusi në Facebook ku ironizon largimin e Haki Çakos nga posti. Vasili shprehet se të”suksesshmit” zakonisht dekorohen ndërsa këta i heqin.

Gjithë ajo drogë pa fund në kohën e Çakos ishte një arritje e “paparë” dhe me paratë e së cilës kryeministri bleu zgjedhjet.

Më poshtë postimi i plotë:

Edhe i “suksesshëm” edhe e shkarkuan Haki Çakon.

Të “suksesshmit” zakonisht dekorohen ndërsa këta i heqin.

Gjithë ajo drogë pa fund në kohën e Çakos ishte një arritje e “paparë” dhe me paratë e së cilës kryeministri bleu zgjedhjet.

Çfarë kryeministri mosmirënjohës, si e shiti ish drejtorin me të cilin priu dhe u bë me bandat dhe trafikantët në 25 qershor dhe me të cilin na vuri në faqet e para të të gjithë medias botërore.

Burimi:(integrimi.al/E.P)

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al