Petrit Vasili: Ja se ç’ bën dhuna e kryekriminelit në krye të qeverisë, gjakos njerëz të thjeshtë.

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka reaguar me anë të një statusi në Facebook ku shprehet se për të gjitha

gjëmat e kryekriminelit të qeverisë, a do hetojë kjo prokuroria që u klonua me 69 vota?

Më poshtë postimi i plotë:

Ja se ç’ bën dhuna e kryekriminelit në krye të qeverisë, gjakos njerëz të thjeshtë.

Ky është kryekrimineli në krye të qeverisë, që do të bënte Aleancë me popullin.

Ky që i tha policisë: “flakni uniformat dhe bëni vota për Partinë Socialiste” dhe që e ka denoncimin sa një mal në Prokurori të Përgjithshme.

Po për të gjitha këto gjëma të kryekriminelit të qeverisë, a do hetojë kjo prokuroria që u klonua me 69 vota?

Burimi:(integrimi.al/E.P)

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al