Petrit Vasili: Kreu i qeverisë rron mbi plehra, flet e ha plehra!

Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka reaguar me anë të një statusi në Facebook ku ironizon kryeministrin duke u shprehur se rron mbi plehra, leh, flet e ha plehra.

Më poshtë reagimi i plotë:

Qentë e plakur e të tredhur nga matufepsja i lehin vetes dhe pastaj gërmojnë kazanet e plehrave për të gjetur ndonjë kockë apo kafshitë ushqim.

Kemi dhe ne një të tillë në krye të qeverisë , që rron mbi plehra, gërmon ndër plehra dhe leh, flet e ha plehra.T’i hajë gëzuar ! Kohë festash është…

Burimi:(integrimi.al/E.P)

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al