Petrit Vasili: Kryeministri nga drejtor laboratori audio dje u bë profesor gjeometrie sot

Pas reagimit të parë të kryeministrit Rama në lidhje me videon e Bashkëpuntorit X ku u shpreh gjithë ironi në drejtim të opozitës, një përgjigje direkte ka ardhur nga ana e kreut të Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili.

Gjithashtu me tone ironie, Vasili ka shkruar se Rama nga drejtor laboratori audio që ishte dje, sot është kthyer në profesor gjeometrie.

POSTIMI:

Kryeministri nga drejtor laboratori audio dje u bë profesor gjeometrie sot. Dhe bëhet që ç’ke me atë punë se ky kryeministër nuk e ka trurin me rrudha si gjithë vdekatarët, por drejtkëndësh si të gjithë ata që kanë tallash ne kokë.

Burimi: (integrimi.al/T.I)

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al