Petrit Vasili: Kryeministri peng pa shërim i frikës së tij, sot pa fundin e tij

Pas dhunës së ushtruar nga forcat e policisë ndaj gazetarit Bledi Kasmi në protestën e ditës së sotme ka ardhur reagimi nga Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili.

“Maskarenjtë e qeverisë gjakosën gazetarin Bledi Kasmi.

Ky është kryeministri i mbaruar dhe frikacak, që godet nga pas krahëve”- shkruan Vasili.

Më poshtë statusi i plotë:

Kryeministri peng pa sherim i frikës së tij, sot pa fundin e tij.

Maskarenjtë e qeverisë gjakosën gazetarin Bledi Kasmi.

Ky është kryeministri i mbaruar dhe frikacak, që godet nga pas krahëve.

Ky është kryetari i mazhorancës së frikacakëve,që i merret fryma nga frikërat e natës dhe gjumit të prishur nga hesapet e hapura te drogës dhe haraçet e papaguara kriminelëve.

Gjakun nuk do shplajë dot nga duart kurrë.

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al