Petrit Vasili: Të gjithë në këmbë kundër kryeministrit narkohajdut!

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka reaguar me anë të një postimi në Facebook ku shprehet se ndaj korrupsionit shkatërrues ka vetëm një rrugë: E keqja duhet ndalur sot nesër është vonë.

Më poshtë postimi i plotë:

Ambasadori LU ka të drejtë

Ndaj korrupsionit shkatërrues, që than palma dhe blen pisha, që gllabëron qindra milion euro me konçesione, që asgjeson miliona euro të tjera duke shkulur e ngulur pllaka e rrugës e lyer fasada ka vetëm një rruge: E keqja duhet ndalur sot nesër është vonë.

Të gjithë në këmbë kundër kryeministrit narkohajdut!!

Burimi:(integrimi.al/E.P)

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al