Policia e Shtetit ka publikuar ditën e sotme të dhënat mbi një operacion të zhvilluar nga ana e saj për arrestimin e një 29-vjeçari i cili akuzohet për vjedhje. Por është kaq qesharake!

Policia që duam krenohet me një aksion të thjeshtë dhe publikon fotot me disa qindarka të sekuestruara.  Ndërkohë që bandat vijojnë aktivitetin e tyre kriminal prej miliona eurosh pa u shqetësuar aspak. Mesa duket “policisë që duam” nuk i ka paska mbetur asgjë tjetër për të bërë!