Me 17 shtator ngre në televizionin “Klan”, starton spektakli i kërcimit “Dance With Me”, nën moderimin e Alketa Vejsiut.

Çdo të hënë, 12 personazhe të njohur të ekranit shqiptar, në 6 çifte, do të përballen në sfidën e kërcimit. Ndër emrat e parë që u zbulua ishte çifti i aktorëve, Eni Jani dhe Genci Fuga, si dhe Monika Lubonja. Mirëpo ”Blitz.al” ka zbuluar se cilët janë 12 konkurrentët e spektaklit, si dhe ndarjen e tyre në çifte.

Alma Çupi dhe Romeo Veshaj

Kiara Tito dhe Sazan Guri

Rashel Kolaneci dhe Seldi Qalliu 

Monika Lubonja dhe Donald Veshaj

Leila Kraja dhe Robert Berisha