Sara Lleshi: Unë dje isha Floida, isha Kejdi

Sekretarja Organizative e Lëvizjes Rinore për Integrim, Sara Lleshi ka reaguar mbi dhunën e ushtruar ditën e djeshme mbi deputetet e LSI-së nëpërmjet një statusi në Facebook. Lleshi është shprehur ndër të tjera duke thënë se: “Unë dje isha Floida, isha Kejdi.”

Më poshtë keni statusin e plotë:

Une diten e djeshme isha Floida , isha Kejdi ..
Vajza qe me dinjitet me perfaqesojne mua, perfaqesojne vajzen e policit qe terheq zvarre Floiden , djemte e deputetit qe qellon Kejdin dhe te gjithe rinine Shqipetare…
#moseprekrinine
#mosiprekvajzat
#moseprekpopullin

Burimi: (integrimi.al/T.I)

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al