Shpërthejnë thirrjet në rrjetet sociale! Të rinjtë duan revolucion për të rrëzuar Ramën!

Me mijëra të rinj ditën e sotme kanë postuar në rrjetet sociale foto dhe thirrje për protestën e nesërme në “Bulevardin Dëshmorët e Kombit” në orën 11:00 kur shqiptarët do të dalin për të kërkuar të drejtat e tyre dhe për ti thënë stop padrejtësive të qeverisë Rama!

Më poshtë disa nga fotot me të cilët të rinjtë shprehin problematikat dhe arsyet pse do të protestojnë:

Burimi:(integrimi.al/T.I)

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al