Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Durrësit.

Një grua është vrarë me thikë nga burri i saj.

Mësohet se burri e ka goditur gruan disa herë me thikë brenda ambienteve të byrektores ku ata janë janë pronarë.

Përpara se autori të kryejë aktin e rëndë raportohet se ata janë konfliktuar me njëri-tjetrin.

Ende nuk zbardhen identitetet dhe arsyet e kësaj ngjarje makabre të ndodhur pak minuta më parë.

Newsbomb do t’ju mbajë të informuar në vazhdim me të dhënat e reja.