Pas videos së Kryeministrit Rama ku bën replika me komentet e qytetarëve ka reaguar dhe Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili. “Një kryeministër që lëshon një përrua psiqik idiotësirash në një video pijaneci.”-shkruan Vasili

Postimi i plotë:

 

Kryeministër llaxore.

Një kryeministër që lëshon një përrua psiqik idiotësirash në një video pijaneci.

Një kryeministër,që flet me adhurim erotiko politik të sëmurë për një gjeneral të degraduar në zv.ministër

Ky është thjesht një kryeministër llaxore,por me një ndryshim të vogël nga llaxoret e rrugës,sepse ky është llaxore që e kapur veten.