Anëtari i Kryesisë së LSI-së, Klevi Pojana me anë të një video të montuar ka treguar momente, ku duket Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta teksa shënon gol.
Pojana ka shkruar se në politikën shqiptare ka vetëm Metagol dhe jo supergol.

POSTIMI:

Për Ramën, Gjinushin e Rilindjen 😉

Në politikën shqiptare nuk ka #SUPERGOL por ka #METAGOL!

Për Ramën, Gjinushin e Rilindjen 😉Në politikën shqiptare nuk ka #SUPERGOL por ka #METAGOL!

Publiée par Klevi Pojana sur Vendredi 12 juillet 2019