Liverpooli dhe PSG do të luajnë sonte ndeshjen e parë në fazën e grupeve të UEFA Champions League.

Por tifozët e skuadrës franceze kanë udhëtuar për në Merseyside për të mbështetur skuadrën e tyre të zemrës.

Sot në mëngjes ata kanë kënduar si të çmendur afër stadiumit “Anfield Road”.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme.