Ylli Manjani: “Fronti i turpit do të rrëzohet, nëse nuk ikën vetë me nder!”

Ish deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, njëherësh edhe ish Ministri i Drejësisë Z.Ylli Manjani ka postuar një staus në llogarinë e tij zyrtare në rrjetin social “Twitter” lidhur me situatën kaotike politike në vend.

Fill pas arrestimi të kriminelit Habilaj, i cili deklaroi nëpërmjet deklaratave të tij edhe inkriminimin e ish ministrit Tahiri si pjesë e klikës që trafikonte lëndë narkotike, dhe falsifikonte para.

Mëposhtë keni statusin e plotë të Manjanit:

“Asgjë e re nga Fronti”- thotë shefi i drogës dhe i krimit! Le të recitojë, ky Front do ta rrëzojë me turp, nëse nuk ikën vetë me nder!

Burimi: (integrimi.al/G.P)

 

al}lsiLOGO_LRI_lgi
Selia Qëndrore

Rruga Sami Frashëri
Godina 20/10
Tiranë, Shqipëri

Zyra e Kordinatorëve

Tel: +355 4 2270 412
Tel: +355 4 2270 413

Zyra e Sekretariatit

Tel: +355 4 2258 665

Zyra e Shtypit LSI

Tel: +355 4 225 758

info@lsi.al, www.lsi.al