• Tirana -1 °
 • Durres -1 °
 • Elbasan -1 °
 • Fier 5 °
 • Gjirokaster 10 °
 • Korce -5 °
 • Kruje -1 °
 • Kukes -12 °
 • Lezhe 3 °
 • Sarande 10 °
 • Shkoder 3 °
 • Vlore 6 °
 • Ulcinj 6 °
 • Pristine -2 °

Një aksident është regjistruar sot në Përrenjas, ku një cisternë gazi ka humbur kontrollin dhe është përmbysur në rrugë.

Ngjarja ndodhi në aksin e rrugës kombëtare Qafë Thanë-Përrenjas në vendin e quajtur “Kthesat e Qafë Thanës”.

foto galeri foto galeri foto galeri

Për pasoje ka pësuar dëmtime të lehta drejtuesi i cisternës, ndërsa policia po heton rreth ngjarjes në fjalë.