Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari ka zhvilluar një takim me strukturat e LSI-së së Devollit.

Përmes një postimi në Facebook, Braimllari shkruan se më 25 prill Rilindja e kalbur kalon në opozitë të thellë dhe se do marrë ndëshkim shembullor nga populli i ndershëm.

Postimi i plotë:

Në Devoll me ekipin e LSI.
Në 25 Prill Rilindja e kalbur kalon në opozitë të thellë.
Shqipëria i kthehet qytetarëve të ndershëm.
Ndëshkim shembullor nga populli i ndershëm për oligarkun gjakpirës!
#shqiperia_shtepia_juaj🇦🇱