Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër paraditen e sotme.

Ngjarja ka ndodhur pak  më parë fshatin Mushan të njësisë Dajç.

Një 43-vjeçar ka mbetur i vrarë, por nuk dihen ende motivet dhe identiteti i autorit.

Viktima Ridvan Ramazani ka qenë me makinën e tij “BMW” X5 kur është qëlluar.