Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një 25-vjeçar ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

Bëhet me dije se në rrugën “Halit Haxhia” në Babrru, është gjetur nga vëllai i tij, i vetëvarur në banesë shtetasi A.M., 25 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Sakaq, nuk dihet ende se çfarë e ka çuar të riun në një akt të tillë ekstrem.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.