• Tirana -1 °
 • Durres -1 °
 • Elbasan -1 °
 • Fier 5 °
 • Gjirokaster 10 °
 • Korce -5 °
 • Kruje -1 °
 • Kukes -12 °
 • Lezhe 3 °
 • Sarande 10 °
 • Shkoder 3 °
 • Vlore 6 °
 • Ulcinj 6 °
 • Pristine -2 °
Jo vetëm derbi i kryeqytetit dhe ekipi Kombëtar, “Air Albania Stadium” hap dyert për një tjetër ndeshje të Superligës. Prej kohësh klubi i Kukësit kishte njoftuar se do të zhvillonte ndeshje në stadiumin e ri kombëtar, tashmë pas marrjes së dritës jeshile nga FSHF, verilindorët kanë zyrtarizuar axhendën për javën e 19-të.
Kukesi Partizani

Me anë të një njoftimi në faqen zyrtare në “Instagram”, klubi i Kukësit ka saktësuar se sfida me Partizanit do të zhvillohet në “Air Albania Stadium”. Kukësi-Partizani, do të luhet të dielën në impiantin më të ri në Shqipëri.