Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi përmes një postimi në rrjetin social Facebbok, shkruan se fëmijët janë e ardhmja e vendit dhe se është detyrë të luftohet për ta.

Postimi i Kryemadhit:

Fëmijët tanë janë e ardhmja.
Dhe është detyra jonë të luftojmë për ta.

#ShqipëriaShtëpiaJuaj 🌹

Fëmijët tanë janë e ardhmja. Dhe është detyra jonë të luftojmë për ta.#ShqipëriaShtëpiaJuaj 🌹

Publiée par Monika Kryemadhi sur Lundi 21 septembre 2020