• Tirana -1 °
 • Durres -1 °
 • Elbasan -1 °
 • Fier 5 °
 • Gjirokaster 10 °
 • Korce -5 °
 • Kruje -1 °
 • Kukes -12 °
 • Lezhe 3 °
 • Sarande 10 °
 • Shkoder 3 °
 • Vlore 6 °
 • Ulcinj 6 °
 • Pristine -2 °

Transportohet drejt urgjencës “Stefan Mekshi” në Sarandë në gjendje të rëndë 20-vjecari nga Qeparoi, Vasil Meni.

Meni, bari në Qeparo dyshohet të jetë helmuar me lëndë e dyshuar rrogor. Familjarë të 20 vjeçarit nuk japin asnjë sqarim.

Policia e Sarandës mësohet se ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për rastin në fjalë.