Presidenti Ilir Meta ka publikuar një video në rrjetet sociale ku shfaqet duke bërë rafting në lumin Osum dhe njëkohësisht duke promovuar vlerat turistike të vendit.

“Duke pritur pranverën për të shijuar rafting më të bukur në botë!”– shkruan Meta në video.

Duke pritur pranverën për të shijuar rafting më të bukur në botë!

Duke pritur pranverën për të shijuar rafting më të bukur në botë!

Publiée par Ilir Meta sur Samedi 11 janvier 2020