Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar ndaj ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonajt, pas akuzave të bëra nga Presidenti i Republikës.

Ja çfarë shkruan ai në një postim në Facebook:

E marra e Drejtësisë, krenare që flet me mendjen e të marrit…!

Mbathja zonjë dhe mos ja shto më shumë taksiratet vetes!

I marri ta la në derë siç e ka zakon….!

Jepi, mos e përdor stilolapsin vetëm për…falsifikim!